SZAMOTULSKI KLUB KARATE - SKKARATE.LAPIECH.PL - TEL: 503 160 127

AKTUALNOŚCI

Święta :)

Zdrowych spokojnych i radosnych świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku wszystkim zawodnikom, rodzicom i sympatykom Szamotulskiego Klubu Karate składa

Zarząd

2011-12-22
Medalowy Weekend
  W miniony weekend zawodnicy naszego klubu brali udział w zawodach w Swarzędzu.

W sobotę 17 grudnia VI Swarzędzkich Mistrzostwach Karate o Puchar Burmistrza medale wywalczyli Alex Kasiński II m Jakub Hirszfeld III m i Miłosz Orlik III m

Dzień później Karolina Walczak podczas Akademickiego Pucharu Polski zdobyła brązowy medal w kumite indywidualnym i brązowy w kumite drużynowym.

Gratulujemy:)

2011-12-22
TRENING

W okresie między świątecznym trening odbędzie się w środę 28 grudnia. Grupa najmłodsza godzina 18.00 pozostałe grupy bez zmian.

2011-12-22
Kolejne medale dla naszych dziewczyn
W dniu 19 listopada zawodniczka naszego klubu Agnieszka Kałek-Smolarek brała udział w międzynarodowym turnieju XII EUROPEAN CUPRUM CUP IN KARATE, który odbywał sie w Legnicy. Agnieszka wywalczyła II m w konkurencji kata indywidualnego i II miejsce w konkurencji drużynowej.
Dzień później 20 listopada Karolina Walczak brała udział w Otwartych Akademickich Mistrzostwach Wielkopolski w Karate, które odbyły się w Poznaniu. Karolina wywalczyła II miejsce w kumite drużynowym i III w kumite indywidualnym.