SZAMOTULSKI KLUB KARATE - SKKARATE.LAPIECH.PL - TEL: 503 160 127

AKTUALNOŚCI

SZAMOTUŁY CUP 2012

Już po raz IV nasz klub wraz z Urzędem Miasta w Szamotułach oraz Szamotulskim Ośrodkiem Sportu zorganizował turniej karate dla dzieci i młodzieży, pod nazwą SZAMOTUŁY CUP 2012. W zawodach wzięła udział rekordowa liczba ponad 180 zawodników z 20 klubów.
Puchar Szamotuł zdobyła Akademika Karate DYNAMIC. Karatecy z Szamotuł zdobyli łącznie 17 medali co w klasyfikacji generalnej uplasowało nasz klub na IV miejscu. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy /szczegółowe wyniki na stronie klubu/. Jednocześnie pragniemy podziękować tym wszystkim osobom, które swoją bezinteresowną pomocą przyczyniły się do sprawnego przeprowadzenia zawodów.

2012-04-21
Wielkanoc 2012

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja.

Zarząd Szamotulskiego Klubu Karate

2012-04-06
Udane starty naszych zawodników
W niedzielę 25 marca zawodnicy naszego klubu brali udział równocześnie aż w dwóch imprezach
sportowych. Młodsi w Ogólnopolskim Turnieju Karate Dzieci i Młodzieży ENOEDA CUP w Przeźmierowie, a
starsi w Akademickich Mistrzostwach Wielkopolski w Karate WKF w Poznaniu.
Oba starty można uważać za udane. Zarówno z  jednych jak i z drugich zawodów nasi reprezentanci
przywieźli medale. W Przeźmierowie drużyna kata w składzie Alex Kasiński, Miłosz Orlik i Jakub Hirszfeld
wywalczyła II miejsce w kat. 7- 12 lat a w konkurencji indywidualnej kata III miejsce zdobył Alex Kasiński.
Natomiast z zawodów z Poznaniu aż cztery medale, przywiozła Karolina Walczak, która zajęła I m w
konkurencji kumite drużynowego wraz z koleżankami z Uniwersytetu Adama Mickiewicza oraz III miejsce w
konkurencji kumite  kat - 61 kg , kata indywidualnego i drużynowego.