6 maja /poniedziałek/ - wszystkie grupy zajęcia na boisku szkolnym
8 maja / środa/ - grupa najmłodsza zajęcia na godz. 18.00 na boisku szkolnym
2013-05-02
Nasze sukcesy - SZAMOTUŁU CUP i Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski
W sobotę 13 kwietnia w Hali Wacław w Szamotułach odbył się V Otwarty Turniej Karate Dzieci i Młodzieży w Karate WKF SZAMOTUŁY CUP 2013. Impreza zorganizowana wspólnie przez Urząd Miasta w Szamotułach, SzOSiR, Wielkopolski Związek Karate WKF i Szamotulski Klub Karate zgromadziła przeszło 300 zawodników z 22 klubów z województwa... wielkopolskiego.
Nasi zawodnicy zdobyli 13 medali w następujących konkurencjach.
III m Natalia Klonowska w roczniku 2007 i młodsi
Już następnego dnia karatecy z Szamotuł brali udział w Otwartych Akademickich Mistrzostwach Karate WKF w Poznaniu. Tym razem stawali oni na podium trzy razy
W konkurencji kumite III m zajęła Zuzanna Jakubowska w kat . – 68 kg oraz Karolina Walczak w kat. -61 kg. Karolina wywalczyła także razem z koleżankami z WSPiA III m w kata drużynowym.
2013-04-23
Szamotulscy karatecy znów triumfują
Niezwykle intensywny pod względem sportowym okazał się miniony weekend dla karateków Szamotulskiego Klubu Karate. W sobotę 20 kwietnia Agnieszka Kałek - Smolarek reprezentowała barwy naszego kraju na Mistrzostwach Europy Seniorów w Karate JKA, które odbyły się w Konstanz w Niemczech. Mimo iż była już bardzo blisko strefy medalowej ostatecznie nie zajęła miejsca ...na podium .
W dniu następnym pozostali zawodnicy wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w Karate Shotokan oraz Pucharze Polski w Karate Shotokan, które odbyły się w Suchym Lesie. W tej ostatniej imprezie niewątpliwy sukces odniosła Karolina Walczak, który wywalczyła srebrny medal w konkurencji kumite seniorek.
W mistrzostwach Wielkopolski wywalczyliśmy jeszcze osiem medali w następujących konkurencjach:
I m O. Zagórska, W. Tomczak i K. Kukawka kata drużynowe 9 lat i młodsi
W zawodach wzięli udział także Jakub Majchrzak i Julia Heś.
2013-04-23
Pracowity marzec Agnieszki.

W sobotę 2 marca Agnieszka Kałek-Smolarek brała udział w Pucharze Świata Karate WKF Harasuto Cup, który odbył się w Łodzi, gdzie zajęła w silnej międzynarodowej obsadzie VII miejsce.
Dwa tygodnie później 17 Agnieszka brała udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate ENOEDA CUP, który odbył się w Przeźmierowie. Zawody te były równocześnie turniejem kwalifikacyjnym do mistrzostw Europy Japońskiej Federacji Karate.Start Agnieszki można uznać za niezwykle udany, gdyż walczyła ona drugie miejsce w konkurencji kata indywidualnego seniorek oraz kwalifikację na mistrzostwa Europy.
Natomiast 23 marca startowała w Mistrzostwach Polski Seniorów w Karate WKF, które odbyły się w Bydgoszczy. Po pierwszej wygranej walce, w drugiej rundzie przegrała z faworytką tych mistrzostw i nie wzięła udziału w dalszych walkach o medal.
Teraz dla Agnieszki najważniejsze są przygotowania do mistrzostw Europy, które odbędą się w dniach 23- 24 kwiecień w miejscowości Konstanz w Niemczech.
Trzymamy mocno kciuki za kolejne sukcesy.