SZAMOTULSKI KLUB KARATE - SKKARATE.LAPIECH.PL - TEL: 503 160 127

AKTUALNOŚCI

Nasi zawodnicy na zgrupowaniu WZK WKF
W dniach od 24 do 25 maja trójka zawodników z naszego klubu brała udział w zgrupowaniu Wielkopolskiej Kadry Karate WKF zorganizowanego w Rogoźnie dla roczników 2002- 2003.
Maksymilian, Miłosz i Mateusz oprócz zajęć treningowych prowadzonych przez trenerów kadry brali także udział w zajęciach prowadzonych przez pracowników RCPU w czasie których uczyli się miedzy innymi jak przeciwdziałać agresji i przemocy jak rozwiązywać konflikty a także rozwijania umiejętności komunikacji czy tolerancji .
2013-05-29
Worek medali z Mosiny
W sobotę 18 maja zawodnicy Szamotulskiego Klubu Karate wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Mosiny w Karate. Nasi sportowcy rywalizujący prawie z 300 zawodnikami z innych klubów wywalczyli aż 15 medali w poszczególnych konkurencjach.
Złote medale: Wiktoria Tomczak, Cieślak Monika
Srebrne medale: Maciej Noak, Wiktoria Tomczak, Przemysław Cieślak, Monika Cieślak, Tobiasz Szczechowiak, Mateusz Kaczmarek, Jakub Majchrzak
Brązowe medale: Karolina Kukawka, Jakub Majchrzak, Miłosz Orlik, Przemysław Cieślak, Dawid Bartczak, Mateusz Kaczmarek.
2013-05-29
Udany start Miłosza
11 maja Miłosz Orlik brał udział w Turnieju Karate o Puchar Ziemi Wielkopolskiej, który odbył się w Komornikach. Miłosz zdobył tam dwa medale; złoty w kata oraz brązowy w kumite.
Serdecznie gratulujemy.
2013-05-29
Zapisy do klubu
W sobotę 25 maja zawodniczka Szamotulskiego Klubu Karate Karolina Walczak brała udział w Mistrzostwach Polski Akademickiego Związku Sportowego w Karate WKF, które odbywały się we Wrocławiu.
Karolina podczas pod czas tej ogólnopolskiej rywalizacji reprezentując zarówno nasz klub jak i swoją uczelnie wywalczyła aż trzy medale zdobywając:
Złoty medal w kata drużynowym i brązowy w kumite drużynowym razem z koleżankami z Politechniki Poznańskiej oraz indywidualnie brązowy medal w kumite w kategorii – 65 kg.
2013-05-29
Lapiech